Lumene Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Night Cream, 50 ml

Intenzivna nega čez noč in negovan občutek na koži zjutraj

Novosti!

€ 23,99

(€ 479,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z brezovim sokom in hialuronsko kislino
  • bogata veganska formula

Pogosto naročeno skupaj z SANS SOUCIS Dnevna nega balzam Herbal Sensitive , 50 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Night Cream, 50 ml € 23,99 (€ 479,80 / l)
SANS SOUCIS Dnevna nega balzam Herbal Sensitive , 50 ml € 34,99 (€ 699,80 / l)
Skupna cena: € 58,98
Opis

Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Night Cream znamke Lumene je nočna nega za vse tipe kože, ki kožo neguje čez noč in poskrbi za prijeten občutek zjutraj.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: zagotavlja primerno nočno nego za vse tipe kože.
  • Izbrane sestavine: bogata veganska formula z nordijskim brezovim sokom in tremi vrstami hialuronske kisline.
  • Enostavna uporaba: zlahka se nanaša na obraz in vrat.

Št. izd.: MUE-84907
Vsebina: 50 ml
EAN: 6412600849073
Št.-Proizvajalca: 84907
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zvečer nanesite na čisto, suho kožo obraza in nežno vmasirajte.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Night Cream