Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydration Boost Toner, 150 ml

Prijeten občutek na koži in optimalna priprava na nego

Novosti!

€ 15,99

(€ 106,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z nordijskim brezovim sokom
  • veganska formulacija

Pogosto naročeno skupaj z M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydration Boost Toner, 150 ml € 15,99 (€ 106,60 / l)
M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml € 22,99 (€ 766,33 / l)
Skupna cena: € 38,98
Opis

Nordic Hydra [Lähde] Hydration Boost Toner znamke Lumene je tonik za obraz za vse tipe kože, ki dopolnjuje vsakodnevno rutino čiščenja. Kožo pripravi na nadaljnjo nego ter poskrbi za prijeten in negovan občutek.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: primeren za nego vseh tipov kože.
  • Priprava na nego: kožo pripravi na nanos naslednjih negovalnih izdelkov.
  • Nordijski brezov sok: vsebuje brezov sok z nordijskega območja.
  • Veganska formula: popolnoma veganska formula.

Št. izd.: MUE-84915
Vsebina: 150 ml
EAN: 6412600849158
Št.-Proizvajalca: 84915
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Razpršite neposredno na obraz in vrat ali nežno porazdelite po koži z vatirano blazinico.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydration Boost Toner