Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydrating Gel Mask, 100 ml

Osvežujoča nega obraza za polnejši in negovan občutek na koži

Novosti!

€ 22,99

(€ 229,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • primerno za vse tipe kože
  • sveža gel tekstura z mehurčki
  • do 72 ur vlaženja

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydrating Gel Mask, 100 ml € 22,99 (€ 229,90 / l)
NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / l)
Skupna cena: € 25,28
Opis

Nordic Hydra [Lähde] Hydrating Gel Mask znamke Lumene je osvežujoča nega obraza za vse tipe kože, ki poskrbi za polnejši in negovan videz kože. Sveža gelasta tekstura z mehurčki kisika podpira zaloge vlage v koži in zagotavlja dolgotrajen vlažilni učinek.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Tekstura z mehurčki kisika: sveža gelasta tekstura na koži pusti osvežujoč občutek.
  • Dolgotrajno vlaženje: zagotavlja dolgotrajen vlažilni učinek in podpira zaloge vlage v koži.
  • Tehnologija Nordic Hyalu-Birch: vsebuje hialuronsko kislino v treh molekulskih masah, izvleček nordijskih brezovih listov in nordijski ovseni ksilitol.
  • Veganska formula: izdelana z nadgrajeno uporabljenimi in divje nabranimi sestavinami.
  • Embalaža za recikliranje: embalažni material je izdelan iz ponovno uporabljivih in recikliranih materialov.

Navodila za uporabo: uporabljate jo lahko kot hitro masko čez dan ali kot nočno masko.


Št. izd.: MUE-84918
Vsebina: 100 ml
EAN: 6412600849189
Št.-Proizvajalca: 84918
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydrating Gel Mask

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder