Lumene Nordic Hydra Fresh Hydration Moisturizer SPF50, 50 ml

Dnevna nega za negovan občutek na koži zjutraj

Novosti!

€ 26,99

(€ 539,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z zaščitnim faktorjem 50 in brezovim sokom
  • lahka tekstura za obraz in vrat

Pogosto naročeno skupaj z L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml

Lumene Nordic Hydra Fresh Hydration Moisturizer SPF50, 50 ml € 26,99 (€ 539,80 / l)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml € 7,49 (€ 149,80 / l)
Skupna cena: € 34,48
Opis

Nordic Hydra Fresh Hydration Moisturizer SPF50 znamke Lumene je dnevna nega za vse tipe kože, ki poskrbi za negovan občutek na koži. Nega obraza z UV-filtrom se enostavno nanaša in je primerna za vsakodnevno jutranjo uporabo.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Visoka zaščita pred soncem: zagotavlja zaščitni faktor SPF 50.
  • Negovalna formula: vsebuje nordijski brezov sok za prijeten občutek na koži.
  • Prijetna tekstura: lahka tekstura se prijetno vpije.
  • Vsestranska uporaba: primerna za obraz in vrat.

Navodila za uporabo: zjutraj nanesite na obraz in vrat kot zadnji korak negovalne rutine.


Št. izd.: MUE-85947
Vsebina: 50 ml
EAN: 6412600859478
Št.-Proizvajalca: 85947
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zjutraj nanesite na očiščeno kožo obraza in nežno vmasirajte.
Sestavine (INCI)

Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenoxyethyl Caprylate, Betula Alba Juice, Polyglyceryl-6 Stearate, Ethylhexyl Salicylate, Propandiol, Potassium Cetyl Phosphate, Tromethamine, Cetearylalcohol, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, C9-12 Alkane, Silicia, Trimethoxybenzylidene Pentanedione, Phenoxyethanol, Saccharide Isomerate, Menthyl Ethylamido Oxalate, Hydroxyacetophenone, Tocopherylacetat, Disteardimonium Hectorite, Polyglyceryl-6 Behenate, Disodium Edta, Triethylcitrate, Trehalose, Urea, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxyde, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Pentylene Glycol, Serin, Biosaccharide Gum-1, Citric Acid, Phenylethanol, Sodium Citrate, Sodium Carrageenan, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Sodium Hyaluronate, Potassium Phosphate, Maris Sal, Linalool, Parfum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic Hydra Fresh Hydration Moisturizer SPF50