Lumene Nordic Hydra Arctic Aqua Foaming Cleanser, 150 ml

Nežno čiščenje obraza in prijeten občutek na koži

Novosti!

€ 12,99

(€ 86,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z nordijskim brezovim sokom
  • veganska sestava

Pogosto naročeno skupaj z M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml

Lumene Nordic Hydra Arctic Aqua Foaming Cleanser, 150 ml € 12,99 (€ 86,60 / l)
M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml € 22,99 (€ 766,33 / l)
Skupna cena: € 35,98
Opis

Nordic Hydra Arctic Aqua Foaming Cleanser znamke Lumene je čistilna pena za obraz, primerna za vse tipe kože. Odstrani ličila in nečistoče ter pusti prijeten občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Temeljito čiščenje: s kože odstrani ličila in nečistoče, ne da bi jo izsušila.
  • Rastlinska formula: vsebuje nordijski brezov sok.
  • Zračna tekstura: ob stiku z vodo razvije zračno teksturo.
  • Veganska sestava: temelji na povsem veganski formuli.
  • Za vsakodnevno nego: primeren za vse tipe kože ter za vsakodnevno uporabo zjutraj in zvečer.

Št. izd.: MUE-81553
Vsebina: 150 ml
EAN: 6412600815535
Št.-Proizvajalca: 81553
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Nanesite na vlažno kožo obraza in nežno razmažite. Nato temeljito sperite z vodo.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic Hydra Arctic Aqua Foaming Cleanser