Lumene Nordic C [Valo] Glow Moisurizer, 50 ml

Sijoč videz in negovan občutek na koži za vsak dan

Novosti!

€ 24,49

(€ 489,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z močvirsko robido in vitaminom C
  • veganska formula

Pogosto naročeno skupaj z L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml

Lumene Nordic C [Valo] Glow Moisurizer, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml € 7,49 (€ 149,80 / l)
Skupna cena: € 31,98
Opis

Nordic C [Valo] Glow Moisurizer znamke Lumene je dnevna nega za vse tipe kože, ki poskrbi za sijoč videz. Na obrazu in vratu pusti negovan občutek.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Izbrane sestavine: formula z arktično močvirsko robido, vitaminom C, hialuronsko kislino in poliglutaminsko kislino.
  • Za vse tipe kože: primeren za vsakodnevno uporabo pri vseh tipih kože.
  • Veganska formula: formula je popolnoma veganska.
  • Premišljena embalaža: lonček je izdelan na biološki osnovi, embalaža je primerna za recikliranje in izdelana s 44 % manj materiala.

Navodila za uporabo: uporabite po čiščenju in po želji v kombinaciji s serumom.


Št. izd.: MUE-85123
Vsebina: 50 ml
EAN: 6412600851236
Št.-Proizvajalca: 85123
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zjutraj nanesite na očiščeno kožo obraza in nežno vmasirajte.
Sestavine (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, Dimethicone, C9-12 Alkane, C13‐15 Alkane, Diisopropyl Sebacate, Glycerin, Lauryl Peg-10 Tris(Trimethylsiloxy)Silylethyl Dimethicone, Octyldodecanol, Ethylhexyl Triazone, Magnesium Sulphate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Mica, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Vaccinium Vitis Idaea Seed Oil, Phenoxyethanol, Tromethamine, Saccharomyces Ferment, Disteardimonium Hectorite, Hydroxyacetophenone, Silicia, Triethylcitrate, Aluminium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Lauroyl Lysine, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Magnesium Chloride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic C [Valo] Glow Moisurizer

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder