Lumene Nordic C [Valo] Day Cream SPF30, 50 ml

Zanesljiva zaščita pred soncem in dnevna nega

Novosti!

€ 24,99

(€ 499,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • tekstura, ki se zlahka razmaže
  • ZF 30 in zaščita pred UVA-/UVB-žarki

Pogosto naročeno skupaj z L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml

Lumene Nordic C [Valo] Day Cream SPF30, 50 ml € 24,99 (€ 499,80 / l)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml € 7,49 (€ 149,80 / l)
Skupna cena: € 32,48
Opis

Nordic C [Valo] Day Cream SPF30 znamke Lumene je dnevna nega za vse tipe kože, namenjena vsakodnevni negi obraza. Kožo ščiti pred UVA- in UVB-žarki ter ji podari sijoč videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Zanesljiva UV-zaščita: z zaščitnim faktorjem SPF 30 ščiti pred UVA- in UVB-žarki.
  • Negovalna formula: vsebuje arktično močvirsko robido, vitamin C in hialuronsko kislino, ki veže vlago.
  • Optični sijaj: svetlobno odbojni pigmenti poskrbijo za sijoč videz kože.
  • Prijetna uporaba: lahka tekstura se enostavno razporedi po obrazu in vratu.
  • Veganska formula: izdelana na Finskem z vegansko sestavo.

Št. izd.: MUE-83298
Vsebina: 50 ml
EAN: 6412600832983
Št.-Proizvajalca: 83298
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zjutraj nanesite na očiščeno kožo obraza in nežno vmasirajte.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic C [Valo] Day Cream SPF30

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder