Lumene Nordic-C Glow Renew Night Serum, 30 ml

Sijoč videz in gladek občutek na koži čez noč

Novosti!

€ 25,99

(€ 866,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • mlečna tekstura in nežen PHA
  • z AHA-kislinami in vitaminom C

Pogosto naročeno skupaj z M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml

Lumene Nordic-C Glow Renew Night Serum, 30 ml € 25,99 (€ 866,33 / l)
M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml € 22,99 (€ 766,33 / l)
Skupna cena: € 48,98
Opis

Nordic-C Glow Renew Night Serum znamke Lumene je nočni serum za obraz, primeren za vse tipe kože, ki poskrbi za sijoč videz. Njegova mlečna tekstura kožo neguje, jo naredi prijetno mehko in ji daje gladek videz.

vse prednosti na enem mestu:

  • za vse tipe kože: nudi primerno nego za vsak tip kože.
  • sadne AHA in PHA kisline: vsebuje AHA kisline iz fermentirane arktične robide ter nežno PHA kislino.
  • vitamin C za sijoč videz: podpira sijoč videz kože.
  • izvleček arktične robide: kožo čez noč intenzivno neguje.
  • veganska formula: z vegansko sestavo.

Navodilo za uporabo: Zvečer pred spanjem uporabite kot serum za obraz.


Št. izd.: MUE-81616
Vsebina: 30 ml
EAN: 6412600816167
Št.-Proizvajalca: 81616
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic-C Glow Renew Night Serum