Lumene Nordic-C Glow Boost Essence, 30 ml

Za enakomeren videz kože in gladek občutek na koži

Novosti!

€ 25,99

(€ 866,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z močvirsko robido, vitaminom C in hialuronom
  • veganski serum za obraz in vrat

Pogosto naročeno skupaj z M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml

Lumene Nordic-C Glow Boost Essence, 30 ml € 25,99 (€ 866,33 / l)
M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml € 22,99 (€ 766,33 / l)
Skupna cena: € 48,98
Opis

Nordic-C Glow Boost Essence znamke Lumene je serum za obraz za vse tipe kože, ki poskrbi za vidno bolj sijoč in enakomeren videz kože. Formula podpira polnejši videz in gladek občutek kože.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: primeren za nego vseh tipov kože.
  • Sijoč ten: poskrbi za vidno bolj sijoč in enakomeren videz kože.
  • Gladek občutek na koži: podpira polnejši videz in gladek občutek kože.
  • Izbrane sestavine: formuliran z divjo arktično močvirsko robido, vitaminom C, tremi vrstami hialuronske kisline in poliglutaminsko kislino.
  • Veganska formula: izdelek je popolnoma veganski in je na voljo v embalaži iz recikliranih materialov ter materialov, primernih za recikliranje.

Navodila za uporabo: po čiščenju nanesite na obraz in vrat.


Št. izd.: MUE-83356
Vsebina: 30 ml
EAN: 6412600833560
Št.-Proizvajalca: 83356
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Sestavine (INCI)

Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Fruit Juice Extract, Vaccinium Vitis-Idaea (Lingonberry) Fruit Juice, Aqua, Propandiol, Butylene Glycol, Glycerin, Ascorbyl Glucoside, Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Seed Extract, Phenoxyethanol, Betaine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Saccharide Isomerate, Xylitylglucoside, Sodium Polyglutamate, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Anhydroxylitol, Trehalose, Urea, Sodium Hydroxyde, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Maltodextrin, Xylit, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Adenosine, Pentylene Glycol, Serin, Citric Acid, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Potassium Phosphate, Limonene, Linalool, Citral, Parfum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic-C Glow Boost Essence