Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Night Cream, 50 ml

Obnovitvena nega za čvrstejši občutek kože in manj viden videz drobnih linij

Novosti!

€ 29,99

(€ 599,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • obnovitvena nočna nega
  • podpira čvrst videz kože in pomaga zmanjšati videz drobnih linij

Pogosto naročeno skupaj z SANS SOUCIS Dnevna nega balzam Herbal Sensitive , 50 ml

Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Night Cream, 50 ml € 29,99 (€ 599,80 / l)
SANS SOUCIS Dnevna nega balzam Herbal Sensitive , 50 ml € 34,99 (€ 699,80 / l)
Skupna cena: € 64,98
Opis

Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Night Cream znamke Lumene je nočna nega za vse tipe kože. Koži čez noč zagotavlja vlažilni učinek in prispeva k bolj gladkemu ter negovanemu videzu.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nega zrele kože: prispeva k bolj gladkemu in čvrstejšemu videzu kože.
  • Intenzivno vlaženje: koži čez noč zagotavlja vlažilni učinek.
  • Posebne sestavine: z Nordic Berry Pre-Retinol kompleksom in izvlečkom brusnice, bogatim s kvercetinom.
  • Veganska formula: odlikuje jo veganska sestava.
  • Embalaža: lonček na biološki osnovi, primeren za recikliranje, s 44 % manj embalažnega materiala.

Navodila za uporabo: po čiščenju nanesite na obraz in vrat.


Št. izd.: MUE-84985
Vsebina: 50 ml
EAN: 6412600849851
Št.-Proizvajalca: 84985
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zvečer nanesite na čisto, suho kožo obraza in nežno vmasirajte.
Sestavine (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Shea Butter Ethyl Esters, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Betaine, Vaccinium Vitis-Idaea (Lingonberry) Fruit Juice, Propandiol, Cetearylalcohol, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Sucrose Distearate, Sucrose Stearate, Vaccinium Vitis Idaea Fruit Extract, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Seed Oil, Vaccinium Vitis Idaea Seed Oil, Phenoxyethanol, Silicia, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Dimethicone, Tocopherol (Vitamin E), Alcohol Denat, Xanthan Gum, Palmitic Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Vegetable Oil, Sodium Gluconate, Sodium Hyaluronate, Tocopherylacetat, Biosaccharide Gum-1, Adenosine, Sodium Hydroxyde, Glycerin Soja Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Amyl Salicylate, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide)

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Night Cream

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder