Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Day Cream, 50 ml

Negovalna dnevna nega za obraz in vrat

Novosti!

€ 29,99

(€ 599,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z izvlečkom matičnih celic brusnice
  • veganska sestava

Pogosto naročeno skupaj z L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml

Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Day Cream, 50 ml € 29,99 (€ 599,80 / l)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml € 7,49 (€ 149,80 / l)
Skupna cena: € 37,48
Opis

Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Day Cream znamke Lumene je dnevna nega za obraz in vrat, primerna za vse tipe kože. Poskrbi za negovan videz kože.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: zagotavlja primerno nego za vsak tip kože.
  • Sadni izvlečki: formula z izvlečkom matičnih celic nordijske brusnice in močvirsko robido.
  • Veganska formula: izdelana z vegansko sestavo.
  • Vsestranska uporaba: primerna za nego obraza in vratu.

Navodila za uporabo: nanesete jo lahko po čiščenju in po uporabi seruma.


Št. izd.: MUE-84984
Vsebina: 50 ml
EAN: 6412600849844
Št.-Proizvajalca: 84984
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Zjutraj nanesite na očiščeno kožo obraza in nežno vmasirajte.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Day Cream

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder