Lumene Invisible Illumination Dewy Glow Setting Spray, 100 ml

Zanesljiva fiksacija in dolgotrajna obstojnost vaših ličil

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • izjemno fina formula v pršilu
  • veganska sestava

Pogosto naročeno skupaj z M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml

Lumene Invisible Illumination Dewy Glow Setting Spray, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml € 25,99 (€ 866,33 / l)
Skupna cena: € 45,98
Opis

Invisible Illumination Dewy Glow Setting Spray znamke Lumene zanesljivo fiksira ličila in polti podari svež, sijoč zaključek. Primeren je za vse tipe kože ter zagotavlja dolgotrajno obstojnost in svež občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Sijoč ten: koži podari svetleč, svež zaključek.
  • Lahkotna tekstura: izjemno fina pršilna formula se nežno razporedi po obrazu.
  • Veganska formula: vsebuje nordijski vrbovec, nordijske alge, arktično izvirsko vodo ter izvlečke plodov močvirske robide in borovnice.
  • Vsestranska uporaba: uporablja se kot primer za pripravo kože, za fiksiranje ličil ali za osvežitev čez dan.

Navodila za uporabo: uporabite ga lahko kot primer za pripravo kože, za fiksiranje končanih ličil ali za osvežitev čez dan.


Št. izd.: MUE-82836
Vsebina: 100 ml
EAN: 6412600828368
Št.-Proizvajalca: 82836
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Invisible Illumination Dewy Glow Setting Spray