Lumene Invisible Illumination Beauty Serum, 100 (30 ml)

Lahka prekrivnost in sijoč ten

Novosti!

€ 29,99

(€ 999,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: 100

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za enakomeren ten
  • lahka in vodno sveža formula
  • vlaži in je veganska

Pogosto naročeno skupaj z Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Lumene Invisible Illumination Beauty Serum, 100 (30 ml) € 29,99 (€ 999,67 / l)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 12,99 (€ 433,00 / l)
Skupna cena: € 42,98
Opis

Invisible Illumination Beauty Serum znamke Lumene je obarvana krema z lahko prekrivnostjo, ki poskrbi za enakomeren ten. Lahka tekoča formula s svežim vodnim občutkom zagotavlja vlažilni učinek in koži podari sijaj.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Enakomeren ten: zagotavlja lahko prekrivnost in koži podari sijoč videz.
  • Sveža vodna formula: lahka tekoča formula koži zagotavlja vlažilni učinek.
  • Izbrane sestavine: vsebuje nordijski vrbovec, nordijske alge in vitamin E.
  • Veganska formula: izdelana kot veganska formula za vsakodnevno nego.

Št. izd.: MUE-84841
Vsebina: 30 ml
EAN: 6412600848410
Št.-Proizvajalca: 84841
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Aqua, Coco Caprylate/Caprate, Caprylyl Methicone, Lauryl Peg-10 Tris(Trimethylsiloxy)Silylethyl Dimethicone, Butylene Glycol, Isododecane, Dimethicone, Silicia, C9-12 Alkane, Epilobium Angustifolium (Willowherb) Extract, Phenoxyethanol, Polysilicone-11, Disteardimonium Hectorite, Mica, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Magnesium Sulphate, Sodium Chloride, Tocopherylacetat, Propylene Carbonate, Ethylhexylglycerin, Glycerin Soja Oil, Triethoxycaprylylsilane, Glycerin, Phenylethanol, Sodium Carrageenan, Tocopherol (Vitamin E), Maris Sal, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Linalool, Citronellol, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Invisible Illumination Beauty Serum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder