Lou de Pré Men Great in Black parfumska voda, 90 ml

Poživljajoča dišavna kompozicija s toplimi in svežimi notami

Novosti!

€ 14,99

(€ 166,56 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • sladko-začimbna in sveža dišava
  • dolgotrajno dišavno doživetje

Pogosto naročeno skupaj z Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml

Lou de Pré Men Great in Black parfumska voda, 90 ml € 14,99 (€ 166,56 / l)
Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml € 12,99 (€ 259,80 / l)
Skupna cena: € 27,98
Opis

Men Great in Black parfumska voda znamke Lou de Pré je dišavna kompozicija za moške s sladko-začimbnim in hkrati svežim značajem. Dišava v temni steklenički združuje citrusne, cvetlične in tople note v harmonično celoto.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vsestranski značaj: združuje sladko-začimbne in sveže note s poživljajočo zgornjo noto.
  • Harmonična srčna nota: v dišavni kompoziciji združuje sivko, šmarnico in vijolico.
  • Topla osnova: zaokrožena s tonko, vaniljo in pačulijem za dolgotrajen vtis.

Št. izd.: MUE-64699
Vsebina: 90 ml
EAN: 5903719646994
Št.-Proizvajalca: 64699
Blagovne znamke: Lou de Pré

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lou de Pré Men Great in Black parfumska voda