Lou de Pré Men Amber Flame parfumska voda, 90 ml

Karizmatična dišavna kompozicija s toplimi notami

Novosti!

€ 14,99

(€ 166,56 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • jantarno-vaniljeva kompozicija
  • sladke, začimbne in lesne arome

Pogosto naročeno skupaj z Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml

Lou de Pré Men Amber Flame parfumska voda, 90 ml € 14,99 (€ 166,56 / l)
Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml € 12,99 (€ 259,80 / l)
Skupna cena: € 27,98
Opis

Men Amber Flame parfumska voda znamke Lou de Pré je jantarno-vaniljeva kompozicija, ki združuje sladke, začimbne in lesne arome.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Dišavni značaj: jantarno-vaniljeva kompozicija s sladkimi, začimbnimi in lesnimi aromami.
  • Srčna nota: razkriva note kakava, tobačnega cveta, kremaste vanilje in tonke.
  • Osnovna nota: temelji na odtenkih suhega sadja, lesnih not, medu in benzoinske smole.

Št. izd.: MUE-64583
Vsebina: 90 ml
EAN: 5903719645836
Št.-Proizvajalca: 64583
Blagovne znamke: Lou de Pré

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lou de Pré Men Amber Flame parfumska voda

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder