Lou de Pré Kashmir Pink parfumska voda, 90 ml

Elegantna dišavna kompozicija s cvetličnimi in lesnimi notami

Novosti!

€ 14,99

(€ 166,56 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za ženske
  • cvetlično-sadni značaj dišave
  • dolgotrajna dišavna globina

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml

Lou de Pré Kashmir Pink parfumska voda, 90 ml € 14,99 (€ 166,56 / l)
NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml € 23,99 (€ 799,67 / l)
Skupna cena: € 38,98
Opis

Kashmir Pink parfumska voda znamke Lou de Pré je cvetlično-sadna dišava za ženske z večplastnim dišavnim značajem. Kompozicija združuje sadne, cvetlične in lesne note v harmonično celoto.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Cvetlično-sadni značaj: posebej za ženske razvita dišavna kompozicija.
  • Večplastne dišavne note: združuje sadne, cvetlične in lesne poudarke.
  • Prefinjena zgornja nota: odpira se z notami ličija, rabarbare in bergamotke.
  • Cvetlična srčna nota: združuje arabsko vrtnico, potoniko, vaniljo, mošus in Petalio.
  • Lesna osnovna nota: zaključijo jo kadilo, kašmirjev les, vetiver, cedrovina in Cashmeran.

Št. izd.: MUE-64580
Vsebina: 90 ml
EAN: 5903719645805
Št.-Proizvajalca: 64580
Blagovne znamke: Lou de Pré

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lou de Pré Kashmir Pink parfumska voda