Listerine Ustna voda Fresh Mint, 500 ml

Dopolnitev vsakodnevne ustne higiene za svež dah

Novosti!

€ 4,69

(€ 9,38 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • primerno od 12. leta
  • osvežujoč okus mete
  • formula z eteričnimi olji

Pogosto naročeno skupaj z blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml

Listerine Ustna voda Fresh Mint, 500 ml € 4,69 (€ 9,38 / l)
blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml € 2,69 (€ 35,87 / l)
Skupna cena: € 7,38
Opis

Ustna voda Fresh Mint znamke Listerine dopolnjuje vsakodnevno ščetkanje zob od 12. leta starosti in podpira vsakodnevno ustno higieno. Poskrbi za občutek čistih ust in svež dah.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Svež dah: ponuja osvežujoč okus mete.
  • Eterična olja: formula z evkaliptolom, timolom in mentolom.
  • Temeljita nega: doseže tudi težje dostopna mesta v ustih.
  • Praktična embalaža: opremljena z za otroke varnim zapiralom.

Št. izd.: MUE-901840
Vsebina: 500 ml
EAN: 3574661731056
Št.-Proizvajalca: 901840
Blagovne znamke: Listerine
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Avstrija, www.jnjaustria.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Listerine Ustna voda Fresh Mint

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder