lavera Volume & Lift negovalni šampon, 250 ml

Izboljšajte svoj izgled

€ 5,49

(€ 21,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 20. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 21. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za tanke in puste lase
  • z bio matcha sirupom
  • rastlinski keratin

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Plantur 21 #dolgilasje Nutri-Conditioner, 175 ml

lavera Volume & Lift negovalni šampon, 250 ml € 5,49 (€ 21,96 / l)
Plantur Plantur 21 #dolgilasje Nutri-Conditioner, 175 ml € 7,99 (€ 45,66 / l)
Skupna cena: € 13,48
Opis

Ta negovalni šampon znamke lavera je bil posebej razvit za tanke, puste lase. Kombinacija bio matche in rastlinskega keratina krepi lasna vlakna, zaradi česar so lasje videti bolj polni in močni. Šampon je primeren za vse tipe las, še posebej za tanke in puste lase.

Uporaba: Šampon vmasirajte v mokre lase, spenite in nato temeljito sperite z vodo.

Št. izd.: XEC-LA-116343
Vsebina: 250 ml
EAN: 4021457666799
Št.-Proizvajalca: 116343
Blagovne znamke: lavera
Dišavne note: sveže
Tip las: tanki lasje, šibki lasje, normalni lasje, neukrotljivi lasje
Lastnosti izdelka: vegansko
Brez: parabenov, silikonov, sintetičnih dišav, sintetičnih barvil, sintetičnih konzervansov
Certifikati: Vegan, ECOCERT
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Maris Sal, Citric Acid, Camelia Sinensis Leaf Extract[2], Sasa Kurilensis Leaf/Stem Extract[2], Gossypium Hirsutum (Cotton) Extract[2], Humulus Lupulus (Hops) Extract[2], Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Betaine, Levulinic Acid, Cetearylalcohol, Sodium Levulinate, Sodium Cetearyl Sulfate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Anisate, Tridecane, Coco Glucoside, Undecane, Lactobacillus Ferment, Sodium Sulfate, Sodium Chloride, Parfum[1], Citronellol[1], Limonene[1], Linalyl Acetate[1]

  1. naravnega izvora
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Nemčija, www.lavera.de/impressum

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek lavera Šampon za moč in volumen

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder