lavera Conditioner Basis Sensitive Hydrate & Care, 200 ml

Vlažilni balzam za lažje razčesavanje

€ 5,49

(€ 27,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las, tudi suhe
  • z bio aloe vero in hialuronsko kislino
  • vlažilno

Pogosto naročeno skupaj z GARNIER FRUCTIS Aloe Hydra Bomb vlažilni šampon, 300 ml

lavera Conditioner Basis Sensitive Hydrate & Care, 200 ml € 5,49 (€ 27,45 / l)
GARNIER FRUCTIS Aloe Hydra Bomb vlažilni šampon, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / l)
Skupna cena: € 9,48
Opis

Ta balzam iz linije Basis Sensitiv združuje bio aloe vero in hialuronsko kislino. Medtem ko bio aloe vera pomirja in vlaži lasišče, hialuronska kislina posebej cilja na suhe lase po dolžini. Formula z nevtralnim pH zagotavlja nežno nego in pusti lase osvežene. Balzam je primeren za vse tipe las, še posebej za suhe lase.

Uporaba:

  • Balzam vmasirajte v umite, vlažne lase in ga pustite delovati kratek čas.
  • Nato lase temeljito sperite z vodo.
Št. izd.: XEC-LA-116355
Vsebina: 200 ml
EAN: 4021457666911
Št.-Proizvajalca: 116355
Blagovne znamke: lavera
Dišavne note: sveže
Tip las: vsi tipi las, normalni lasje, suhi lasje
Lastnosti izdelka: vegansko
Brez: parabenov, silikonov, sintetičnih dišav, sintetičnih barvil, sintetičnih konzervansov
Certifikati: Vegan, ECOCERT
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Alcohol Denat[3], Cetearylalcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Isoamyl Laurate, Glycerin Soja Oil[2], Cucumis Sativus (Gurke) Fruit Extract[2], Melissa Officinalis Leaf Extract[2], Sodium Hyaluronate, Glycerin, Glyceryl Undecylenate, Lecithin, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Behenylalkohol, Lactic Acid, Parfum[1], Limonene[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Linalool[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Linalyl Acetate[1], Pinene[1], Citronellol[1], Citrus Bergamia Peel Oil[1], Geraniol[1], Citral[1], Lavandula Oil/Extract[1]

  1. naravnega izvora
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. izdelano iz ekoloških sestavin
Pravne informacije
Proizvajalec: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Nemčija, www.lavera.de/impressum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek lavera Conditioner Basis Sensitive Hydrate & Care