Lab System PlexFormel obnovitveni šampon, 250 ml

Blago čiščenje in nega za mehke ter sijoče lase

Novosti!

€ 6,99

(€ 27,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za poškodovane in barvane lase
  • blago čiščenje in mehkoba
  • brez silikonov in vegansko

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Lab System PlexFormel obnovitveni šampon, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 20,98
Opis

Obnovitveni šampon PlexFormel znamke Lab System nežno čisti in neguje poškodovane, kemično obdelane, lomljive ali barvane lase od korenin do konic. Primeren je za vse tipe las ter poskrbi za negovan videz s sijajem.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Blago čiščenje: Neguje lase od korenin do konic ter poskrbi za mehak občutek in gladko površino las.
  • Brez silikonov: Veganska formula z lecitinom ter esencami kalaharske melone, črnega ovsa in morskega ohrovta.
  • Za vse tipe las: Posebej prilagojen potrebam poškodovanih, kemično obdelanih, lomljivih ali barvanih las.

Št. izd.: MUE-21870
Vsebina: 250 ml
EAN: 2200307298720
Št.-Proizvajalca: 21870
Blagovne znamke: Lab System
Tip las: krhki lasje, barvani lasje, vsi tipi las
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Nemčija, chh-cosmetic.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lab System PlexFormel obnovitveni šampon

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder