Lab System Krepilni šampon za volumen, 250 ml

Polnost in vitalnost za negovan videz

Novosti!

€ 6,99

(€ 27,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za tanke lase brez moči
  • s kofeinom, biotinom in kalaharsko melono
  • veganska formula brez silikonov

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Lab System Krepilni šampon za volumen, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 20,98
Opis

Krepilni šampon za volumen znamke Lab System daje tankim, oslabljenim in obremenjenim lasem občutek polnosti in vitalnosti.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Več polnosti: Tankim in oslabljenim lasem daje občutek večje polnosti in vitalnosti.
  • Negovalna formula: Vsebuje kofein, Biotin in esence kalaharske melone.
  • Negovano lasišče: Podpira negovan videz lasišča.
  • Veganska formula: Popolnoma brez silikonov.
  • Nega las: Ob redni uporabi podpira negovan in vitalen videz las.

Št. izd.: MUE-21805
Vsebina: 250 ml
EAN: 4053776001395
Št.-Proizvajalca: 21805
Blagovne znamke: Lab System
Tip las: tanki lasje, poškodovani lasje
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Nemčija, chh-cosmetic.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lab System Krepilni šampon za volumen