ipuro Essentials dišeča sveča White Lily, 125 g

Dišavna kompozicija z belimi cvetličnimi notami za vaš dom

Novosti!

€ 3,99

(€ 31,92 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 125 g

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • nežna cvetlična dišavna izkušnja
  • zgornja nota z breskvijo in glino
  • srčna nota s šmarnico in jasminom

Pogosto naročeno skupaj z ipuro Essentials dišava za prostor Cotton Fields, 200 ml

ipuro Essentials dišeča sveča White Lily, 125 g € 3,99 (€ 31,92 / kg)
ipuro Essentials dišava za prostor Cotton Fields, 200 ml € 16,99 (€ 84,95 / l)
Skupna cena: € 20,98
Opis

Dišeča sveča Essentials White Lily znamke ipuro z vonjem belega cvetja poskrbi za nežno cvetlično dišavno doživetje v vašem domu.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Zgornja nota: Razvije vonj breskve in gline.
  • Srčna nota: Združuje šmarnico, jasmin in nagelj.
  • Osnovna nota: Zaključi se z belim mošusom in cedrovino.
  • Cvetlično dišavno doživetje: Ponuja čist vonj belega cvetja.

Št. izd.: MUE-1010032
Vsebina: 125 g
EAN: 4070213001657
Št.-Proizvajalca: 1010032
Blagovne znamke: ipuro
Opozorila: Ne puščajte gorečih sveč brez nadzora!
Pravne informacije
Proizvajalec: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Nemčija, www.ipuro.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ipuro Essentials dišeča sveča White Lily