Inao inner and outer beauty Clean Crush micelarna voda, 500 ml

Nežno čiščenje in nega brez izpiranja

Novosti!

€ 4,99

(€ 9,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • nežno in temeljito čiščenje
  • s 5 % glicerina in vlažilnim učinkom

Pogosto naročeno skupaj z M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml

Inao inner and outer beauty Clean Crush micelarna voda, 500 ml € 4,99 (€ 9,98 / l)
M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml € 22,99 (€ 766,33 / l)
Skupna cena: € 27,98
Opis

Micelarna voda inner and outer beauty Clean Crush znamke Inao zagotavlja nežno in temeljito čiščenje ter brez težav odstrani tudi vodoodporen Make-up in ostanke. Podpira kožno bariero in je primerna tudi za občutljivo kožo.

Vsi poudarki na enem mestu:

  • Blaga formula: Čisti brez drgnjenja in izpiranja.
  • Kompleks glicerina: Vsebuje 5 % glicerina z intenzivnim vlažilnim učinkom.
  • Prijeten občutek kože: Ne pušča občutka zategovanja ali izsušenosti ter zagotavlja negovan občutek kože.
  • Podpora kožni barieri: Podpira naravno ravnovesje kože.

Št. izd.: MUE-961655
Vsebina: 500 ml
EAN: 4059729616555
Št.-Proizvajalca: 961655
Blagovne znamke: Inao
Uporaba: Z micelarno vodo namočite bombažno blazinico in jo nežno podrgnite po obrazu, ustnicah in zaprtih očeh. Izpiranje z vodo ni potrebno.
Pravne informacije
Proizvajalec: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Nemčija, cosnova.com/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Inao inner and outer beauty Clean Crush micelarna voda