I PROVENZALI Balzam za ustnice, karitejevo maslo (5,50 ml)

Nežna nega za razpokane ustnice

€ 3,37 € 3,79 -11%

(€ 612,73 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: karitejevo maslo

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • zaščitne lastnosti
  • vlaži
  • zagotavlja prožnost

Pogosto naročeno skupaj z Labello Original Pride Kiss Edition, 4,80 g

I PROVENZALI Balzam za ustnice, karitejevo maslo (5,50 ml) € 3,37 (€ 612,73 / l)
Labello Original Pride Kiss Edition, 4,80 g € 2,87 (€ 597,92 / kg)
Skupna cena: € 6,24
Opis

Balzam za ustnice ščiti občutljivo kožo pred vremenskimi vplivi, kot so mraz, veter ali vročina. Vsebuje rastlinska masla, olja in voske ter zagotavlja prijetno mehkobo.

Uporaba: Po potrebi nanesite na ustnice večkrat na dan.

Št. izd.: XEC-MIR-1317
Vsebina: 5,50 ml
EAN: 8025796001897
Št.-Proizvajalca: 1317
Blagovne znamke: I PROVENZALI
Lastnosti izdelka: vegansko
Certifikati: Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis Seed Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Oryza Sativa (Rice) Bran Cera, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Sunflower Seed Oil, Aroma, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Beta-Sitosterol, Squalane (Olive Squalane), Vanillin, Benzaldehyde

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Gianasso S.r.l, Via alla Caffarella, 1r, 16014, Campomorone, Italija, www.iprovenzali.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Balzam za ustnice