House of Ida Warg Beauty Volume Conditioner, 250 ml

Vlažilni balzam za polnost in gladkost

Novosti!

€ 12,99

(€ 51,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • z vitaminom B5 in prefinjeno dišavo
  • vlaženje in volumen brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Volume Conditioner, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 28,78
Opis

Balzam Volume znamke House of Ida Warg Beauty je tekoči balzam, ki lasem zagotavlja vlažilno nego in volumen. Formula poskrbi za mehke lase, ne da bi jih obtežila.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Več polnosti: Lasem zagotavlja vlažilno nego in volumen.
  • Negovalna formula: Vsebuje vitamin B5 za vlago in mehkobo.
  • Lahek občutek: Las ne obteži.
  • Prijeten vonj: Ponuja note jagode, bergamotke, pomarančnega cveta in cedre.
  • Veganska formula: Je 100 % veganska.

Št. izd.: MUE-23007
Vsebina: 250 ml
EAN: 7340074775101
Št.-Proizvajalca: 23007
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: ravni lasje
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Volume Conditioner

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder