House of Ida Warg Beauty Silver Shampoo, 250 ml

Blago čiščenje in nevtralizacija rumenih odtenkov

Novosti!

€ 12,99

(€ 51,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za blond lase
  • sladkast vonj lubenice
  • nevtralizira rumene odtenke in je vegansko

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Silver Shampoo, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 26,98
Opis

Šampon Silver znamke House of Ida Warg Beauty je blag tekoči šampon za blond ter poškodovane in krhke lase. Formula z vijoličnimi pigmenti nevtralizira rumene in tople odtenke ter lase neguje z vonjem poletne lubenice.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nevtralizirajoč učinek: Vsebovani vijolični pigmenti pomagajo nevtralizirati rumene in tople odtenke v blond laseh.
  • Krepilna nega: Pšenične beljakovine podpirajo vlažilno nego in moč poškodovanih ter krhkih las.
  • Veganska formula: Blagi šampon je 100 % veganski in navdušuje s sladkim vonjem lubenice.

Št. izd.: MUE-23012
Vsebina: 250 ml
EAN: 7340074775163
Št.-Proizvajalca: 23012
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Barve za lase: Blond
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Silver Shampoo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder