House of Ida Warg Beauty Plumping Shampoo, 250 ml

Vidno gostejši videz in vlaženje vaših las

Novosti!

€ 12,99

(€ 51,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za dodaten volumen in polnost
  • s pšeničnimi proteini in peptidi
  • za občutek polnejših las

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Plumping Shampoo, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 26,98
Opis

Šampon Plumping znamke House of Ida Warg Beauty je tekoči šampon, ki lasem podari dodaten volumen, polnost in gostejši videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vidni volumen: Lasem podari bogato polnost in gostejši videz.
  • Hidrolizirane pšenične beljakovine: Pomagajo zagotavljati in zadrževati vlago v lasnem vlaknu.
  • Vsebovani peptidi: Poskrbijo za prijetno poln občutek las.

Št. izd.: MUE-23035
Vsebina: 250 ml
EAN: 7340074775491
Št.-Proizvajalca: 23035
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: tanki lasje
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Plumping Shampoo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder