House of Ida Warg Beauty Moisture Conditioner, 250 ml

Intenzivna vlažilna nega in lažje razčesavanje

Novosti!

€ 12,99

(€ 51,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suhe in puste lase
  • sladek vonj karamele in vanilje
  • vlažilna formula za mehkobo

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Moisture Conditioner, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 28,78
Opis

Balzam Moisture znamke House of Ida Warg Beauty je vlažilni balzam za neukrotljive, suhe in puste lase. Formula s kokosom zagotavlja dodatno vlago, lase naredi mehkejše in pomaga pri razčesavanju.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za suhe lase: Idealen za neukrotljive, suhe in puste lase.
  • Vlažilna formula: Zagotavlja dodatno vlago in lase naredi mehkejše.
  • Lažje razčesavanje: Pomaga pri razčesavanju za preprostejšo nego las.
  • Prijeten vonj: Ponuja sladek vonj karamele in vanilje.
  • Veganska formula: Formula je 100 % veganska.

Št. izd.: MUE-23018
Vsebina: 250 ml
EAN: 7340074775224
Št.-Proizvajalca: 23018
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: suhi lasje
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Moisture Conditioner

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder