House of Ida Warg Beauty Leave in Conditioner Spray, 150 ml

Negovalno pršilo za razčesavanje in gladke lase

Novosti!

€ 9,99

(€ 66,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za krepaste lase
  • vlaži in pomaga ukrotiti lase
  • s provitaminom B5, aloe vero in proteini

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Leave in Conditioner Spray, 150 ml € 9,99 (€ 66,60 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 25,78
Opis

Leave-in balzam v spreju znamke House of Ida Warg Beauty je nega brez izpiranja, ki olajša razčesavanje, pomaga ukrotiti skodrane lase in jih intenzivno vlažilno neguje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nega za lažje razčesavanje: Negovalni sprej olajša česanje las.
  • Učinek proti krepavosti: Pomaga ukrotiti krepaste lase.
  • Vlažilna nega: Lasem zagotavlja dragoceno vlago.
  • Negovalna formula: Obogatena s provitaminom B5, aloe vero in hidroliziranimi pšeničnimi beljakovinami.

Št. izd.: MUE-23100
Vsebina: 150 ml
EAN: 7350127611669
Št.-Proizvajalca: 23100
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Vmasirajte v z brisačo osušene ali suhe lase. Ne izpirajte.
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Methylpropanediol, Isopropyl Myristate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Panthenol, Hydrolized Wheat Protein, Glycerin, Maltodextrin/Vp Copolymer, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil, Trideceth-6, Lactic Acid, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Propoxytetramethyl Piperidinyl Dimethicone, Behenamidopropyl Dimethylamine, Benzyl Salicylate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum, Linalool, Limonene, Geraniol, Coumarin, Hydroxy Citronellal, Pinene, Trimethylcyclopentenyl Methylisopentenol, Citrus Lemon Peel Oil, Trans-Rose Ketone-1, Linalyl Acetate, Dimethyl Phenethyl Acetate, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Terpineol, Beta-Caryophyllene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Geranyl Acetate, Benzaldehyde, Alpha-Terpinene, Terpinolene, Vanillin

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Leave in Conditioner Spray

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder