GYADA Cosmetics Negovalna pomirjajoča maska za obraz, 75 ml

Hranilna formula s svežo noto

€ 12,25 € 12,99 -6%

(€ 163,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo, suho in nežno kožo
  • razvajajoča nega
  • z lastnostmi proti staranju

Pogosto naročeno skupaj z GYADA Cosmetics BB maska, Medium Skin (15 ml)

GYADA Cosmetics Negovalna pomirjajoča maska za obraz, 75 ml € 12,25 (€ 163,33 / l)
GYADA Cosmetics BB maska, Medium Skin (15 ml) € 6,99 (€ 466,00 / l)
Skupna cena: € 19,24
Opis

Negovalna maska za obraz vsebuje rastlinska olja, ki negujejo kožo. Hranilna receptura je prilagojena na suho, občutljivo ter nežno kožo. Olje črnega ribeza kožo preskrbi z nenasičenimi maščobnimi kislinami in prepreči otekline. Medtem borovnice in maline spodbudijo mikrocirkulacijo. Maska pomirja s sentjanževko in oljem iz riževih kalčkov, ki vsebuje veliko vitamina E. Nasprotujte znakom staranja in poskrbite za mehkobo ter prožnost,

Uporaba:

  • Masko nanesite na suho čisto kožo in jo pustite delovati 15 minut.
  • Kožo splahnite s čisto vodo.
Št. izd.: XEC-GYA-GC098
Vsebina: 75 ml
EAN: 8054609980975
Št.-Proizvajalca: GC098
Blagovne znamke: GYADA Cosmetics
Tip kože: občutljiva koža, suha koža
Lastnosti izdelka: vegansko
Brez: barvil, parabenov, PEG (polietilen glikol), silikonov, testiranja na živalih, SLES (natrijevega lavril eter sulfata)
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Stearic Acid, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Propandiol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Cetearyl Glucoside, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Titanium Oxides, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Avena Sativa (Oat) Extract[1], Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract[1], Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Ribes Nigrum (Black Currant) Oil, Bisabolol, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Mica, Parfum[2], Xanthan Gum, Lecithin, Glucose, Glyceryl Stearate Se, Hydroxyethyl Cellulose, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, CI 77491 (Iron Oxide), Dehydroacetic Acid, Citricacid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. v skladu s smernicami AIAB
Pravne informacije
Proizvajalec: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek GYADA Cosmetics Negovalna pomirjajoča maska za obraz