GYADA Cosmetics Gladilna toplotna zaščita za lase, 125 ml

Optimalna nega pri oblikovanju

€ 16,99

(€ 135,92 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 125 ml

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za ravne lase
  • zaščitne lastnosti
  • idealno za ravnalnike in sušilnike za lase

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

GYADA Cosmetics Gladilna toplotna zaščita za lase, 125 ml € 16,99 (€ 135,92 / l)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 30,98
Opis

Toplotna zaščita je bila posebej oblikovana za oblikovanje las s sušilcem in likalnikom za lase ter zagotavlja optimalno zaščito zahvaljujoč izvlečkom lanu, ovsa, acai jagod in amaranta.

Uporaba: Razpršite po laseh pred sušenjem ali ravnanjem las.

Št. izd.: XEC-GYA-GC157
Vsebina: 125 ml
EAN: 8054609981620
Št.-Proizvajalca: GC157
Blagovne znamke: GYADA Cosmetics
Tip las: ravni lasje
Lastnosti izdelka: vegansko
Brez: barvil, parabenov, PEG (polietilen glikol), silikonov, testiranja na živalih, SLES (natrijevega lavril eter sulfata)
Certifikati: PETA approved
Uporaba: Razpršite v suhe ali z brisačo osušene lase pred sušenjem oz. uporabo likalnikov, kodralnikov in drugega. Pršila ne izpirajte iz las.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, C15-19 Alkane, Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Euterpe Oleracea Fruit Extract, Amaranthus Hypochondriacus Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrolized Wheat Protein, Alanine, Arginin, Histidine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Pca Glyceryl Oleate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Parfum[2], Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Propandiol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. v skladu s smernicami AIAB
Pravne informacije
Proizvajalec: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek GYADA Cosmetics Gladilna toplotna zaščita za lase