Gengigel Oral Spray, 20 ml

Medicinski sprej za težko dostopna mesta in afte

Novosti!

€ 15,89

(€ 794,50 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 20 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • natančen nanos s pršenjem v ustno votlino
  • idealno za na pot in med potovanjem
  • vegansko, brez laktoze in glutena

Pogosto naročeno skupaj z Gengigel Zobna pasta, 75 ml

Gengigel Oral Spray, 20 ml € 15,89 (€ 794,50 / l)
Gengigel Zobna pasta, 75 ml € 8,19 (€ 109,20 / l)
Skupna cena: € 24,08
Opis

Kadar so posamezni predeli v ustni votlini težko dostopni, Oral Spray znamke Gengigel omogoča preprost in ciljno usmerjen nanos na dlesni.

Glavne značilnosti izdelka:

  • ciljno usmerjen nanos s pršilom na težko dostopna mesta
  • zaščitni film s hialuronsko kislino
  • vegansko, brez sladkorja in glutena

Uporaba:

Razpršite 1 do 2 razprška neposredno na prizadeto ali težko dostopno mesto v ustni votlini. Pršilo uporabljajte najmanj 3- do 5-krat dnevno v obdobju 3 do 4 tednov oziroma dokler nelagodje ne izzveni.

Opombe in kontraindikacije:

  • Vsebuje alkohol.

Podroben opis izdelka:

Nekatera mesta v ustni votlini, kot so zadnji kočniki, globlji dlesni žepi ali predeli pod zobnimi protezami in mostički, so težko dostopna za neposredno nego. Pršilo omogoča enakomeren nanos hialuronske kisline, ki na razdraženih predelih tkiva ustvari fizikalni zaščitni film. Ta film pomaga ohranjati navlaženost sluznice in jo ščiti pred mehanskimi dražljaji pri vsakodnevnih dejavnostih.

Praktična pršilna glava omogoča higieničen nanos brez neposrednega dotikanja občutljivih mest s prsti. Zaradi priročne embalaže je medicinski pripomoček primeren tudi za uporabo na poti. Veganski izdelek ne vsebuje sladkorja, glutena ali laktoze.


Št. izd.: XVA-MED-4521517
Vsebina: 20 ml
EAN: 3831061014166
Št.-Proizvajalca: 4521517
Blagovne znamke: Gengigel
Lastnosti izdelka: vegansko
Brez: glutena, laktoze, dodanega sladkorja
Medicinski Izdelek: Ta izdelek je medicinski pripomoček. Prosimo, upoštevajte navodila za uporabo in informacije na embalaži. Po potrebi se posvetujte z ustrezno usposobljeno strokovno osebo (npr. zdravnikom ali farmacevtom).
Sestavine (INCI)

0,01 % Sodium Hyaluronate, Xylit

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Medis GmbH, Campus 21, Europaring F15, 2345, Brunn am Gebirge, Avstrija, office@medisaustria.at, defendyl.at/at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Gengigel Oral Spray