Fewa Detergent za črno perilo, 2,75 l

Nežna nega in osvežitev barv temnega tekstila

Novosti!

€ 15,59

(€ 5,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 2,75 l

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse temne tkanine
  • nežno čiščenje in osvežitev barv
  • vnaprej odmerjene Caps s topljivo ovojnico

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml

Fewa Detergent za črno perilo, 2,75 l € 15,59 (€ 5,67 / l)
Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml € 3,19 (€ 4,25 / l)
Skupna cena: € 18,78
Opis

Detergent za črno perilo znamke Fewa je vnaprej odmerjen detergent v obliki Caps za vse temne tkanine, ki poskrbi za nežno čiščenje. Osveži temne barve in vlakna ter poenostavi odmerjanje pri pranju.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za temne tkanine: Posebej razvit za nego vseh temnih oblačil.
  • Nežno čiščenje: Nežno čisti perilo ter osveži barve in vlakna.
  • Praktične Caps: Vnaprej odmerjena uporaba z ovojem, ki je 100% vodotopen in biološko razgradljiv.
  • Biološko razgradljiva formula: Vsebuje več kot 90% biološko razgradljivih organskih sestavin v skladu z OECD 301/302.

Št. izd.: MUE-2960655
Vsebina: 2,75 l
EAN: 9000101811193
Št.-Proizvajalca: 2960655
Blagovne znamke: Fewa
Opomba o odmerjanju: Doziranje pralnega sredstva prilagodite količini in stopnji umazanosti perila. Za manjše količine perila lahko uporabite manj detergenta.
Pravne informacije
Proizvajalec: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Avstrija, www.henkel.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fewa Detergent za črno perilo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder