Fewa Color detergent za perilo Blütenrausch, 2,75 l

Sijoče barve in nežna nega vašega tekstila

Novosti!

€ 15,59

(€ 5,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 2,75 l

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse barvne tkanine
  • zapeljiv cvetlični vonj
  • trojna Renew tehnologija

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml

Fewa Color detergent za perilo Blütenrausch, 2,75 l € 15,59 (€ 5,67 / l)
Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml € 3,19 (€ 4,25 / l)
Skupna cena: € 18,78
Opis

Color detergent za perilo Blütenrausch znamke Fewa je detergent za vse barvne tkanine, ki poskrbi za nežno čiščenje. Odstranjuje vonjave in nego perila dopolni s prijetnim cvetličnim vonjem.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Trojna Renew tehnologija: Osveži zbledele barve in poskrbi za svež videz tkanin.
  • Negovana vlakna: Zanesljivo odstranjuje vozličke in kosme.
  • Nežno čiščenje: Temeljito odstranjuje vonjave in poskrbi za čisto perilo.
  • Za barvne tkanine: Zagotavlja prilagojeno nego barvnega perila.
  • Cvetlični vonj: V tkaninah pusti prijeten vonj.

Št. izd.: MUE-2960646
Vsebina: 2,75 l
EAN: 9000101811162
Št.-Proizvajalca: 2960646
Blagovne znamke: Fewa
Opomba o odmerjanju: Doziranje pralnega sredstva prilagodite količini in stopnji umazanosti perila. Za manjše količine perila lahko uporabite manj detergenta.
Pravne informacije
Proizvajalec: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Avstrija, www.henkel.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fewa Color detergent za perilo Blütenrausch