Fewa Color detergent za perilo, 2,75 l

Nežno čiščenje in nega za sijoče barve

Novosti!

€ 15,59

(€ 5,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 2,75 l

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse barvne tkanine
  • trojna Renew tehnologija
  • osveži barve in odstranjuje vozličke

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml

Fewa Color detergent za perilo, 2,75 l € 15,59 (€ 5,67 / l)
Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml € 3,19 (€ 4,25 / l)
Skupna cena: € 18,78
Opis

Color detergent za perilo znamke Fewa je detergent za vse barvne tkanine, ki nežno očisti perilo in odstranjuje neprijetne vonjave.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za barvne tkanine: Primerno za vse barvne tkanine.
  • Trojna Renew tehnologija: Patentno prijavljena formula za nego tkanin.
  • Osvežitev barv: Osveži zbledele barve.
  • Nega vlaken: Nežno odstranjuje vozličke in kosme.
  • Nežno čiščenje: Nežno čisti in zanesljivo odstranjuje vonjave.

Št. izd.: MUE-2960662
Vsebina: 2,75 l
EAN: 9000101811223
Št.-Proizvajalca: 2960662
Blagovne znamke: Fewa
Opomba o odmerjanju: Doziranje pralnega sredstva prilagodite količini in stopnji umazanosti perila. Za manjše količine perila lahko uporabite manj detergenta.
Pravne informacije
Proizvajalec: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Avstrija, www.henkel.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fewa Color detergent za perilo