essence JUICY NAIL nail oil, 11 ml

Negovalno olje za nohte za mehak občutek na koži

Novosti!

€ 3,49

(€ 317,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 11 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za obnohtno kožico
  • sadni vonj breskve
  • Roll-on aplikator in hitro vpijanje

Pogosto naročeno skupaj z essence Svinčnik za odstranjevanje obnohtne kožice, 5 ml

essence JUICY NAIL nail oil, 11 ml € 3,49 (€ 317,27 / l)
essence Svinčnik za odstranjevanje obnohtne kožice, 5 ml € 2,89 (€ 578,00 / l)
Skupna cena: € 6,38
Opis

JUICY NAIL nail oil znamke essence je nega za nohte, ki obnohtni kožici daje gladek občutek in negovan videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalna formula: Vsebuje mandljevo olje, olje jagodnih semen in olje borovničevih semen.
  • Sadna aroma: S sadnim vonjem breskve.
  • Preprosto odmerjanje: Praktičen Roll-on aplikator omogoča lahek nanos.
  • Hitro vpijanje: Lahka tekstura se hitro vpije.

Št. izd.: MUE-951879
Vsebina: 11 ml
EAN: 4059729518798
Št.-Proizvajalca: 951879
Blagovne znamke: essence
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Nemčija, cosnova.com/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek essence JUICY NAIL nail oil