essence Juicy Bomb glossy butter balm, 06 - Wake me Up Before You Coco (2,50 g)

Balzam za ustnice z sadnim okusom

€ 2,47 € 2,79 -11%

(€ 988,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: 06 - Wake me Up Before You Coco

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • mehka tekstura
  • sijoč zaključek
  • učinek polnenja

Pogosto naročeno skupaj z essence Meta Glow Colour Changing Lipstick, 3,40 g

essence Juicy Bomb glossy butter balm, 06 - Wake me Up Before You Coco (2,50 g) € 2,47 (€ 988,00 / kg)
essence Meta Glow Colour Changing Lipstick, 3,40 g € 1,59 (€ 467,65 / kg)
Skupna cena: € 4,06
Opis

Juicy Bomb glossy butter balm znamke essence ne samo da vašim ustnicam podari subtilno barvo, ampak ima tudi čudovit saden okus. Masleno mehka, topljiva tekstura zagotavlja vašim ustnicam intenzivno nego, ustnice pa so po uporabi videti nekoliko bolj polne.

Zahvaljujoč poševni konici je balzam za ustnice enostaven za nanašanje in navdušuje s svojim sijočim zaključkom.

Št. izd.: MUE-951111
Vsebina: 2,50 g
EAN: 4059729511119
Št.-Proizvajalca: 951111
Blagovne znamke: essence
Tip kože: za vsak tip kože
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Nemčija, cosnova.com/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek essence Juicy Bomb glossy butter balm