Esprit Elegance for her parfumska voda, 20 ml

Elegantno dišavno doživetje s svilnatim zaključkom

Novosti!

€ 12,99

(€ 649,50 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 20 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za ženske
  • cvetlično-ženstven značaj dišave
  • veganska formulacija brez sestavin živalskega izvora

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml

Esprit Elegance for her parfumska voda, 20 ml € 12,99 (€ 649,50 / l)
NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml € 23,99 (€ 799,67 / l)
Skupna cena: € 36,98
Opis

Parfumska voda Elegance for her znamke Esprit je ženstvena dišavna kompozicija s cvetličnim značajem ter elegantnim, mehkim podpisom. Na koži pusti svilnat dišavni zaključek.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Ženstvena dišava: Ponuja kompozicijo s cvetličnim značajem ter elegantnim, mehkim podpisom.
  • Veganska formula: Izdelana brez sestavin živalskega izvora.
  • Večplastna piramida: Združuje sadno-začimbno zgornjo noto s srcem iz belih cvetov, ylang-ylanga, vrtnice, jasmina in gurmanskih not ter osnovo iz vanilje, kašmirjevega lesa in gvajakovega lesa.

Št. izd.: MUE-29120
Vsebina: 20 ml
EAN: 4051395291203
Št.-Proizvajalca: 29120
Blagovne znamke: Esprit
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Esprit Elegance for her parfumska voda