Ela natural beauty Root Lift puder za volumen, 10 g

Ciljno privzdigovanje las pri koreninah in preprosto oblikovanje

Novosti!

€ 7,99

(€ 799,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsak tip las
  • z bio tapiokinim škrobom in ovsenim izvlečkom
  • takoj viden volumen in boljši oprijem

Pogosto naročeno skupaj z Schwarzkopf TAFT Power Express lak za lase, 250 ml

Ela natural beauty Root Lift puder za volumen, 10 g € 7,99 (€ 799,00 / kg)
Schwarzkopf TAFT Power Express lak za lase, 250 ml € 4,79 (€ 19,16 / l)
Skupna cena: € 12,78
Opis

Puder za volumen ob koreninah natural beauty Root Lift znamke Ela je puder za oblikovanje vseh tipov las, ki lasnim koreninam takoj daje vidno več volumna in izboljšano teksturo.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Takojšen volumen: Lasnim koreninam daje več polnosti in oprijemljivosti.
  • Negovalna formula: Vsebuje bio tapiokin škrob in izvleček ovsa.
  • Lahka tekstura: Ne obteži las in je primerna za osvežitev med posameznimi umivanji.

Št. izd.: MUE-14403
Vsebina: 10 g
EAN: 4262395460746
Št.-Proizvajalca: 14403
Blagovne znamke: Ela
Tip las: vsi tipi las
Sestavine (INCI)

Aqua, Silica Silylate, Parfum[2], Tapioca Starch[1], Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, 1.2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Benzyl Alcohol[2], Limonene[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ela natural beauty Root Lift puder za volumen