Duschdas Gel za prhanje Sport 3in1, 225 ml

Praktično čiščenje celega telesa za vsakodnevno uporabo

Novosti!

€ 1,99

(€ 8,84 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 225 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za telo, obraz in lase
  • poživljajoč citrusni vonj
  • pH-nevtralna formula za kožo

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Duschdas Gel za prhanje Sport 3in1, 225 ml € 1,99 (€ 8,84 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 8,38
Opis

Gel za prhanje Sport 3in1 znamke Duschdas omogoča praktično vsakodnevno čiščenje telesa, obraza in las. Po prhanju pusti svež občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Čiščenje 3 v 1: Primerno za telo, obraz in lase.
  • Poživljajoč vonj: S citrusnim vonjem poskrbi za svežino.
  • Koži nevtralen pH: Ponuja prilagojeno sestavo za vašo vsakodnevno nego.
  • Preprosta uporaba: Zlahka se speni in spere, obrnjena steklenička pa omogoča preprosto odmerjanje.
  • Embalaža za ponovno polnjenje: Steklenička je izdelana iz materiala, ki ga je mogoče reciklirati.

Št. izd.: MUE-T133462
Vsebina: 225 ml
EAN: 8720181334597
Št.-Proizvajalca: T133462
Blagovne znamke: Duschdas

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duschdas Gel za prhanje Sport 3in1