Duschdas Gel za prhanje Sport 3in1 XXL, 450 ml

Poživljajoče čiščenje celega telesa za vaš aktiven dan

Novosti!

€ 3,59

(€ 7,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 450 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za telo, obraz in lase
  • intenzivno svež citrusni vonj
  • formula z 0 % mikroplastike

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Duschdas Gel za prhanje Sport 3in1 XXL, 450 ml € 3,59 (€ 7,98 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 9,98
Opis

Gel za prhanje Sport 3in1 XXL znamke Duschdas je praktično čistilo za telo, obraz in lase, zasnovano za vsakodnevno uporabo. Formula zagotavlja občutek svežine in pusti čist občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Čiščenje 3 v 1: Praktična kombinacija gela za prhanje in šampona za telo, obraz in lase.
  • Svež vonj: Razvije močan, svež vonj citrusov.
  • Nežna nega: Ponuja sestavo s koži nevtralnim pH za vsakodnevno uporabo.
  • Brez mikroplastike: Formula vsebuje 0 % mikroplastike.
  • Preprosta uporaba: Tekstura se zlahka razporedi in hitro spere.

Št. izd.: MUE-T133131
Vsebina: 450 ml
EAN: 8720181331244
Št.-Proizvajalca: T133131
Blagovne znamke: Duschdas

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duschdas Gel za prhanje Sport 3in1 XXL