Duschdas Gel za prhanje Noire 3in1 XXL, 450 ml

Poživljajoče čiščenje 3 v 1 in svežina ves dan

Novosti!

€ 3,59

(€ 7,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 450 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za telo, obraz in lase
  • poživljajoč vonj cedrovine
  • pH-nevtralna formula za kožo

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Duschdas Gel za prhanje Noire 3in1 XXL, 450 ml € 3,59 (€ 7,98 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 9,98
Opis

Gel za prhanje Noire 3in1 XXL znamke Duschdas omogoča vsestransko čiščenje telesa, obraza in las. Formula s koži nevtralnim pH je primerna za vsakodnevno uporabo in med prhanjem pusti svež občutek.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vsestranska uporaba: Praktično čiščenje 3 v 1 za telo, obraz in lase.
  • Poživljajoč vonj: Ponuja svežo dišavno noto cedrovine.
  • Nežna formula: Formula ima koži nevtralen pH in je primerna za vsakodnevno uporabo.
  • Biorazgradljiva sestava: Formula je 99 % biološko razgradljiva.
  • Embalaža za recikliranje: Izdelek je na voljo v steklenički, ki jo je mogoče reciklirati.

Št. izd.: MUE-T132540
Vsebina: 450 ml
EAN: 8720181325397
Št.-Proizvajalca: T132540
Blagovne znamke: Duschdas

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duschdas Gel za prhanje Noire 3in1 XXL

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder