Duschdas Gel za prhanje For Men 3in1, 225 ml

Preprosto čiščenje 3 v 1 in svežina za vsak dan

Novosti!

€ 1,99

(€ 8,84 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 225 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za telo, obraz in lase
  • poživljajoč in osvežujoč zeliščni vonj
  • formula z 0 % mikroplastike

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Duschdas Gel za prhanje For Men 3in1, 225 ml € 1,99 (€ 8,84 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 8,38
Opis

Gel za prhanje For Men 3in1 znamke Duschdas omogoča praktično čiščenje telesa, obraza in las. Z osvežujočim, trpkim zeliščnim vonjem po prhanju pusti prijeten občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vsestranska uporaba: Praktično čiščenje 3 v 1 za telo, obraz in lase.
  • Koži nevtralen pH: Nežna formula je primerna za vsakodnevno uporabo.
  • Preprosta uporaba: Zlahka se razporedi po koži in laseh ter preprosto spere.
  • Praktična embalaža: Obrnjena steklenička omogoča preprosto odmerjanje do zadnje kapljice in jo je mogoče ponovno napolniti.
  • Premišljena formula: Formula vsebuje 0 % mikroplastike in je 99 % biološko razgradljiva.

Št. izd.: MUE-T133460
Vsebina: 225 ml
EAN: 8720181334580
Št.-Proizvajalca: T133460
Blagovne znamke: Duschdas

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duschdas Gel za prhanje For Men 3in1