Duchesse Zaščitna in negovalna krema, 100 ml

Zanesljiva zaščita kože in nega obremenjenih predelov

Novosti!

€ 5,49

(€ 54,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 14. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za obremenjeno in razdraženo kožo
  • podpira nego kože
  • brez parfumov in barvil

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Duchesse Zaščitna in negovalna krema, 100 ml € 5,49 (€ 54,90 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 8,68
Opis

Zaščitna in negovalna krema znamke Dr. Schumacher je krema za zaščito obremenjenih in razdraženih predelov kože. Njena formula podpira naravno barierno funkcijo kože in jo pomaga zaščititi pred zunanjimi vplivi.

Vse prednosti na kratko:

  • Nega in zaščita: Na koži ustvari zaščitni film in jo neguje z lipidi.
  • Izbrane sestavine: Vsebuje cink, alantoin, glicerin, čebelji vosek in karitejevo maslo.
  • Brez dodatkov: Brez parfumov in barvil.
  • Posebna uporaba: Primerna za zaščitno nego obremenjenih predelov kože.

Navodilo za uporabo: Večkrat dnevno nanesite na očiščene predele kože.


Št. izd.: MUE-MU-627-001
Vsebina: 100 ml
EAN: 2200293186438
Št.-Proizvajalca: MU-627-001
Blagovne znamke: Duchesse
Tip kože: razdražena koža
Pravne informacije
Proizvajalec: Dr. Schumacher GmbH, Am Roggenfeld 3, 34323 , Malsfeld, Nemčija, www.schumacher-online.com/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duchesse Zaščitna in negovalna krema