Duchesse Sensitiv losjon za intimno umivanje, 300 ml

Blago in nežno čiščenje za vsak dan

Novosti!

€ 1,99

(€ 6,63 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 14. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • brez dišav in barvil
  • nežen losjon za umivanje

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Duchesse Sensitiv losjon za intimno umivanje, 300 ml € 1,99 (€ 6,63 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 17,78
Opis

Losjon za intimno umivanje Sensitiv je namenjen nežnemu čiščenju. Nevtralna formula je popolnoma brez dišav in barvil.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Sensitiv formula: Posebej razvita za blago in nežno čiščenje.
  • Brez dišav: Popolnoma brez dodanih dišav.
  • Brez barvil: Ne vsebuje dodanih barvil.

Št. izd.: MUE-5123
Vsebina: 300 ml
EAN: 4068829051203
Št.-Proizvajalca: 5123
Blagovne znamke: Duchesse
Tip kože: občutljiva koža
Pravne informacije
Proizvajalec: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Nemčija, chh-cosmetic.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duchesse Sensitiv losjon za intimno umivanje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder