Duchesse Fresh losjon za intimno umivanje, 300 ml

Nežno čiščenje zunanjega intimnega predela

Novosti!

€ 1,99

(€ 6,63 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 14. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • z izvlečkom kamilice in mlečno kislino
  • primerno za vsakodnevno uporabo

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Duchesse Fresh losjon za intimno umivanje, 300 ml € 1,99 (€ 6,63 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 17,78
Opis

Losjon za intimno umivanje Fresh omogoča nežno in blago čiščenje zunanjega intimnega predela. Posebej je prilagojen pH-vrednosti občutljive kože in ga lahko brez težav vključite v vsakodnevno nego.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nežno čiščenje: Zunanji intimni predel očisti posebej blago.
  • Prilagojena formula: Optimalno je prilagojena pH-vrednosti občutljive kože.
  • Vsakodnevna uporaba: Primeren je za vsakodnevno uporabo.
  • Izbrane sestavine: Formula z izvlečkom kamilice in mlečno kislino.

Št. izd.: MUE-5102
Vsebina: 300 ml
EAN: 4068829051005
Št.-Proizvajalca: 5102
Blagovne znamke: Duchesse
Pravne informacije
Proizvajalec: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Nemčija, chh-cosmetic.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duchesse Fresh losjon za intimno umivanje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder