Dr. Bronner's Sugar Soap Peppermint, 1,90 l

Razkošno čistilo za obraz, roke in lase!

€ 59,99

(€ 31,57 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 1,90 l

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože in las
  • osvežilno in čistilno
  • vlažilne lastnosti
  • v praktičnem dozirniku s pumpico

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Osvežujoč gel za prhanje rožmarin/ingver, 250 ml

Dr. Bronner's Sugar Soap Peppermint, 1,90 l € 59,99 (€ 31,57 / l)
Jean&Len Osvežujoč gel za prhanje rožmarin/ingver, 250 ml € 3,49 (€ 13,96 / l)
Skupna cena: € 63,48
Opis

Za občutek intenzivne svežine! Zaradi eteričnega olja poprove mete tekoče milo prijetno osveži. Karamelno obarvana tekstura na osnovi ajurvedskega shikakaija in visokokakovostnih rastlinskih olj kožo posebej nežno očisti. Hkrati Sugar Soap Peppermint kožo navlaži, bogata pena pa poskrbi za prijetno izkušnjo pri uporabi.

Uporaba:

  • En odmerek nanesite na roke ali ga za prijetno prhanje porazdelite po koži.
  • Nežno spenite, uživajte v žametni peni in nato temeljito sperite.
Št. izd.: XDK-DRBE-SD0902
Vsebina: 1,90 l
EAN: 018787990025
Št.-Proizvajalca: SD0902
Blagovne znamke: Dr. Bronner's
Tip kože: za vsak tip kože
Dišavne note: meta
Lastnosti izdelka: vegansko
Brez: sulfatov
Certifikati: NaTrue, BDIH, Vegan
Splošne informacije: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi sperite z obilo vode.
Sestavine (INCI)

Sucrose[1], Vitis Vinifera Juice[2], Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Potassium Hempate[2], Potassium Jojobate[2], Mentha Piperita Oil[1], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[1], Glycerin[2], Acacia Concinna Fruit Powder[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3], Linalool[3]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave in s certifikatom Fair Trade
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. iz naravnih eteričnih olj

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dr. Bronner's Sugar Soap Peppermint