Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom, 3,80 l

Vsestranski pripomoček za čiščenje telesa

Novosti!

€ 99,99

(€ 26,31 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 3,80 l

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • vegansko
  • biorazgradljivo

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Osvežujoč gel za prhanje rožmarin/ingver, 250 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom, 3,80 l € 99,99 (€ 26,31 / l)
Jean&Len Osvežujoč gel za prhanje rožmarin/ingver, 250 ml € 3,49 (€ 13,96 / l)
Skupna cena: € 103,48
Opis

S čudovito dišečim tekočim milom lahko v svoj dom vnesete pridih pomladi. Različna umiljena olja kokosa, oljk, palmovih jedrc, konoplje in jojobe zagotavljajo nežno čiščenje, medtem ko vonj češnjevih cvetov prijetno razvaja čute. Zaradi številnih možnosti uporabe je 3-krat koncentrirana 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom vsestranska izbira za čiščenje.

Uporaba: 2–3 kapljice nanesite na roke, nežno spenite, uživajte v žametni peni in nato temeljito sperite.

Možnosti uporabe:

  • nega telesa, rok in obraza
  • čiščenje čopičev za ličenje
  • šampon za živali
  • sredstvo za pomivanje posode
  • in še veliko več
Št. izd.: XDK-DRBE-OL1GCB-EUR
Vsebina: 3,80 l
EAN: 018787767658
Blagovne znamke: Dr. Bronner's
Tip kože: za vsak tip kože
Dišavne note: cvetlične
Lastnosti izdelka: vegansko
Certifikati: NaTrue, BDIH, Vegan
Splošne informacije: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi sperite z obilo vode.
Sestavine (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate (Saponified Coconut Oil)[2], Potassium Palm Kernelate (Saponified Palm Kernel Oil)[2], Glycerin, Potassium Olivate (Saponified Olive Oil)[2], Natural Fragrance (Parfum), Potassium Hempseedate (Saponified Hemp Oil)[1], Potassium Jojobate[3], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Benzaldehyde, Benzyl Alcohol, Beta-Caryophyllene, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Linalool, Terpineol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave in s certifikatom Fair Trade
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave, s certifikatoma Fair Trade in Regenerative Organic Certified®
  3. iz nadzorovane ekološke pridelave

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom