Dr. Beckmann Osvežilec za hladilnik, 40 g

Zanesljivo nevtraliziranje neprijetnih vonjav in zaščita arom

Novosti!

€ 3,29

(€ 82,25 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 40 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za hladilnik
  • nevtralizira neželene vonjave
  • delovanje do 3 mesece

Pogosto naročeno skupaj z Dr. Beckmann Dr.Beckmann dišava za perilo Fresh, 250 ml

Dr. Beckmann Osvežilec za hladilnik, 40 g € 3,29 (€ 82,25 / kg)
Dr. Beckmann Dr.Beckmann dišava za perilo Fresh, 250 ml € 2,79 (€ 11,16 / l)
Skupna cena: € 6,08
Opis

Osvežilec za hladilnik znamke Dr. Beckmann nevtralizira neželene vonjave v hladilniku in ohranja arome shranjenih živil.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Učinkovito filtriranje: Gel formula filtrira delce, ki povzročajo neprijetne vonjave, ter absorbira vonjave živil, kot so ribe, sir ali čebula.
  • Dolgotrajno delovanje: Deluje do 3 mesece.
  • Kompaktna zasnova: Omogoča prostorsko varčno namestitev v predal za jajca.

Navodilo za uporabo: Po odstranitvi prozorne folije namestite pokrovček in izdelek postavite v hladilnik. Izdelek zamenjajte, ko se količina gela zmanjša pod oznako.


Št. izd.: MUE-10531
Vsebina: 40 g
EAN: 4008455105314
Št.-Proizvajalca: 10531
Blagovne znamke: Dr. Beckmann
Sestava

1,2- Benzisothiazol-3(2H)-on, 2-Octyl-2H-isothiazol-3-on

Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Opozorilna beseda: NEVARNO

Stavki o nevarnosti:

  • P101 - Če je potreben zdravniški nasvet, mora biti na voljo posoda ali etiketa proizvoda.
  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.
  • P273 - Preprečiti sproščanje v okolje.
  • P280 - Nositi zaščitne rokavice/zaščitno obleko/zaščito za oči/zaščito za obraz.
  • P302+P352 - Pri stiku s kožo: Umiti z veliko vode
  • P333+P313 - Če nastopi draženje kože ali se pojavi izpuščaj: poiščite zdravniško pomoč/oskrbo.
  • P501 - Vsebino/posodo odstranite po navedbah lokalnih/nacionalnih uredb/pravil.

Previdnostni stavki:

  • H317 - Lahko povzroči alergijski odziv kože.
  • H412 - Škodljivo za vodne organizme, z dolgotrajnimi učinki.
Pravne informacije
Proizvajalec: delta pronatura Dr. Krauss & Dr. Beckmann KG, Kurt-Schumacher-Ring 15-17, 63329, Egelsbach, Nemčija, www.delta-pronatura.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dr. Beckmann Osvežilec za hladilnik