Dr. Beckmann Dr.Beckmann dišava za perilo Fresh, 250 ml

Svež tekstil in individualno odmerjanje dišave po vsakem pranju

Novosti!

€ 2,79

(€ 11,16 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • primerno za vse vrste tekstila
  • uporabno v pralnem in sušilnem stroju
  • dolgotrajna dišavna izkušnja

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Pralni prašek Baby, 1,45 kg

Dr. Beckmann Dr.Beckmann dišava za perilo Fresh, 250 ml € 2,79 (€ 11,16 / l)
Frosch Pralni prašek Baby, 1,45 kg € 7,99 (€ 5,51 / kg)
Skupna cena: € 10,78
Opis

Dr.Beckmann parfum za perilo Fresh znamke Dr. Beckmann vašim tekstilnim izdelkom zagotavlja prijetno svežino. Po vsakem pranju poskrbi za dolgotrajno dišavno doživetje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tekstilne izdelke: Primerno tudi za funkcionalno perilo in mikrovlakna.
  • Vsestranska uporaba: Prilagodljivo se lahko uporablja v pralnem in sušilnem stroju.
  • Prilagodljiva intenzivnost: Količino dišave lahko odmerite po svojih željah.
  • Dolgotrajen vonj: Tekstilnim izdelkom po pranju zagotavlja dolgotrajno svežino.

Št. izd.: MUE-17642
Vsebina: 250 ml
EAN: 4008455076416
Št.-Proizvajalca: 17642
Blagovne znamke: Dr. Beckmann
Sestava

< 5 % neionske površinsko aktivne snovi, natrijev benzoat, dišave, alfa-izometil ionon, eterično olje evkaliptusa, linalool, benzilni alkohol, citronelol, dimetil fenetil acetat, evgenol, heksil cinamal, olje Pogostemon Cablin, tetrametil acetiloktahidronaftalen

Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki

Stavki o nevarnosti:

  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.

Previdnostni stavki:

  • EUH208 - Lahko povzroči alergijski odziv.
Pravne informacije
Proizvajalec: delta pronatura Dr. Krauss & Dr. Beckmann KG, Kurt-Schumacher-Ring 15-17, 63329, Egelsbach, Nemčija, www.delta-pronatura.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dr.Beckmann dišava za perilo Fresh

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder